ceník


produktové foto

orientační cena za 1 ks (dohodou dle náročnosti focení a úprav); focení produktů nebo zboží v místě dle přání zákazníka případně v mém vybaveném fotoateliéru v Květnici 

100 - 150 Kč/ks

ostatní

- portrét – 5 finálně upravených fotografií (výběr z asi 50 záběrů nafocených za hodinu) nebo dle dohody – 2 000 Kč

- nemovitosti – dle dohody a rozsahu, obvykle 500 – 800 Kč

- dopravné – 7 Kč/km (po Praze zdarma)

dodací podmínky

  • doba doručení náhledů ode dne focení je do 7 dnů a hotové fotografie do 14 dnů od výběru fotografií dle náhledů ze strany zákazníka.
  • hotové fotografie v digitální podobě budou zaslány elektronicky pomocí uschovna.cz
  • neupravené fotografie nepředávám.
  • při objednání focení v ceně 3 000 Kč a vyšší je třeba složit zálohu ve výši 30 %, minimálně 900 Kč. Tato záloha bude odečtena od ceny objednané služby, avšak podléhá storno podmínkám: zrušení objednané služby (focení) více než 14 dní před sjednaným termínem – vrací se 50% složené zálohy. Při zrušení objednané služby ve lhůtě kratší než 7 dní před sjednaným termínem – záloha propadá; stává se z ní poplatek za rezervaci termínu.
  • fotografie jsou předmětem autorského práva. Nesmí být použity pro komerční účely, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svoji nekomerční prezentaci a osobní potřeby. Fotografovaná osoba svojí účastí na focení dává souhlas s prezentací svých fotografií v portfoliu fotografa na jeho webových stránkách, facebooku, dalších internetových galeriích či fotobankách.

Ceník a dodací podmínky jsou platné od 1. 4. 2024

Vladimír Hanzal, fotograf, 603 933 851

www.fotoatelier-hanzal.cz

Kosmatcová 553, Květnice

© 2024 Vladimír Hanzal. Kosmatcová 553, 250 84 Květnice
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!