DODACÍ PODMÍNKY

  • doba doručení náhledů ode dne focení je do 14 dnů a hotové fotografie do 14 dnů od výběru fotografií dle náhledů ze strany zákazníka. V případě fotokalendáře, magnetických fotografií se dodací lhůta prodlužuje o 10 pracovních dnů a u fotoknihy o 15 pracovních dnů (= lhůty dodavatele).
  • pokud potřebujete fotografie v kratším termínu, je třeba dohodnout nejpozději v den focení. Expresní příplatek činí 20% při dodání náhledů do 7 dnů a hotových fotografií do 7 dnů ode dne výběru zákazníkem z náhledů.
  • hotové fotografie v digitální podobě budou zaslány elektronicky pomocí např. leteckaposta.cz
  • neupravené fotografie neposkytuji.
  • při objednání focení v ceně 1 500 Kč a vyšší je třeba složit zálohu ve výši 30%, minimálně 500 Kč. Tato záloha bude odečtena od ceny objednané služby, avšak podléhá storno podmínkám: zrušení objednané služby (focení) více než 14 dní před sjednaným termínem – vrací se 50% složené zálohy. Při zrušení objednané služby 14dní ve lhůtě kratší než 14 dní před sjednaným termínem – záloha propadá; stává se z ní poplatek za rezervaci termínu.
  • fotografie jsou předmětem autorského práva. Nesmí být použity pro komerční účely, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svoji nekomerční prezentaci a osobní potřeby. Fotografovaná osoba svojí účastí na focení dává souhlas s prezentací svých fotografií v portfoliu fotografa na jeho webových stránkách, facebooku, dalších internetových galeriích či fotobankách.

Ceník a dodací podmínky jsou platné od 1. 1. 2019

Vladimír Hanzal, fotograf,  +420 603 933 851, vladimir.hanzal@seznam.cz